دوره های آموزشی مرکز تماس

 

 


 

شرکت آمیزه به عنوان تنها مرکز تخصصی ارائه دهنده خدمات آموزشی در حوزه مراکز تماس یا کال سنترها افتخار دارد تا در راستای رشد کیفیت خدمات ارائه شده در این بخش و همچنین کمک به بالا بردن رضایتمندی مشتریان سازمان ، دوره های تخصصی در مراحل مختلف و متناسب با نیاز سازمانها برگزار نماید .

 

دوره های آموزشی مرکز تماس در دو بخش دوره های مدیریتی و دوره های فنی قابل تفکیک است که هر کدام از آنها متناسب با مرحله ایی از تکامل مرکز تماس آن سازمان که نیاز باشد قابل اجرا می باشد. 

 

 

تکامل مراکز تماس از شروع تا زمان بهره برداری در سه مرحله اصلی تقسیم بندی می شود:

 

 

 

 

1- مرحله طراحی و بهینه سازی : در این مرحله  هم برای مراکز تماس جدید و هم برای گسترش و بهینه سازی مرکز تماس موجود به تدوین اهداف و شاخص های مرکز تماس پرداخته و برنامه ها و منابه موجود را بررسی می کنیم تا بتوانیم متناسب با نیازهای سازمان و امکاناتی که در اختیار داریم ، خروجی مورد نظر با کیفیت عالی را بدست بیاوریم . در حقیقت این مرحله نقشه راه ما برای بخش اجرا و استقرار مرکز تماس خواهد بود.

رفتن به صفحه اصلی دوره های طراحی و بهینه سازی مراکز تماس 

 

 

 


 

 

2- مرحله راه اندازی و گسترش : با توجه به طرحی که در مرحله اول تدوین و استخراج شده است ما می توانیم ابزار و روشهای متناسب با طرح را در این مرحله گرد آوری کرده و با نگاهی اجرایی ، طرح سازمان در مرکز تماس را نمود عینی و عملیاتی بدهیم . لذا آشنایی به ابزارها و تکنولوژی ، روشهای پیاده سازی و اجرای پروژه و همچنین آشنایی با مدیریت مراکز ارتباط با مشتریان می تواند در اجرای این مرحله بسیار به ما کمک کند .

 رفتن به صفحه اصلی دوره های راه اندازی و گسترش مراکز تماس 

 

 


 

 

3- مرحله مدیریت و استقرار: تجلی کلیه تلاشهای ما در ایجاد یک مرکز تماس در ایین مرحله نمود خواهد داشت . استقرار مناسب ، آموزش ، استفاده از منابع انسانی و مدیریت آنها ، هنر بسیار بزرگی است که مدیران مرکز تماس آن را در اختیار دارند . مرکز تماس هر سازمان خلاصه آن سازمان است که تمام محاسن و معایب سازمان را به مشتری نمایش می دهد ،پس یک استراتژی مناسب در پاسخ به درخواستهای ورودی و همچنین رفتار حرفه ایی می تواند بسیاری راه گشا باشد . 

 رفتن به صفحه اصلی دوره های استقرار و مدیریت مراکز تماس 

 

 


 

 

 

 

هیج رویدادی را از دست ندهید

از ایمیل شما برای تبلیغات استفاده نخواهد شد